تعویض خشاب سیم کارت آیفون ۸

می خواهید خشاب سیم کارت گوشی آیفون۸ خود را تعویض کنید؟ قصد دارید با نحوه تعمیر و تعویض خشاب سیم کارت آشنا شوید؟ پس این مقاله را دنبال کنید چرا که در این مقاله ی آموزشی می خواهیم به بررسی نحوه ی تعویض خشاب سیم کارت آیفون ۸ همراه با تصاویر هر مرحله بپردازیم. به یاد داشته باشید که مراحل این آموزش را پیش از هر تعویض و تعمیری باید انجام دهید.

  • درجه سختی: راحت
  • مدت زمان: 2 دقیقه
  • نکته:  انجام تعمیرات گوشی های اپل نیاز به تخصص و دانش بالایی دارد و در صورتی که مهارت کافی در این زمینه ندارید، انجام آن را به شما توصیه نمی کنیم. 

مرحله اول:

قبل از شروع به کار ، حتماً نیاز است که گوشی خود را خاموش کنید. برای این کار باید دکمه پاور را فشار دهید و سپس روی صفحه نمایش به سمت راست بکشید تا گوشی خاموش شود.

تعویض خشاب سیم کارت آیفون ۸

مرحله دوم:

در این مرحله از سوزن مخصوص (این سوزن داخل جعبه ی گوشی موجود است) استفاده کنید و داخل سوراخ ریز سمت راست گوشی قرار دهید و فشار دهید تا خشاب سیم کارت به بیرون پرت شود.

تعویض خشاب سیم کارت آیفون ۸

مرحله سوم:

با کمی بیرون آمدن خشاب سیم کارت می توانید آن را با دست بگیرید و از دستگاه خارج کنید. اگر خشاب سیم کارت آیفون شما شکسته باشد؛ می توانید در این مرحله آن را با یک خشاب سیم کارت جدید تعویض کنید.

تعویض خشاب سیم کارت آیفون ۸

اگر گوشی شما آسیب دیده و نیاز به تعمیرات موبایل دارید؛ می توانید به بخش ثبت درخواست آنلاین تعمیرات موبایل مراجعه کرده و با انتخاب مشکل گوشی خود جهت تعمیر آن اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه