آموزش های تعمیرات موبایل

بنر نرم افزار
بنر iphone
بنر android

مجموعه آسان جی اس ام با دو آموزشگاه فعال در مرکز شهر تهران در زمینه تعمیرات گوشی های موبایل به فعالیت می‌پردازد. این مجموعه با بیش از 19 سال سابقه در صنف گوشی موبایل، بنا بر نیاز جامعه و در راستای تحقق اهداف بلند مدت خود مبنی بر ساماندهی صنف تعمیرات گوشی های موبایل، مرکز آموزش تخصصی تعمیرات موبایل آسان جی اس ام را زیر نظر سازمان فنی و حرفه‌ای کشور راه‌اندازی کرد تا با آموزش مهارت تعمیرات گوشی های موبایل در سه دوره تخصصی سخت افزار ایفون، سخت افزار اندروید و نرم افزار و پشتیبانی از کارآموزان به مدت یک سال و به صورت کاملا رایگان، بستر اشتغال منابع انسانی کارآزموده و آگاه به تحولات بازار را فراهم نماید.

مزایا آموزش

دوره های خصوصی تخصصی و فوق تخصصی به صورت کلاس های تا حداکثر 4 نفر با سرفصل های دوره اندروید، ایفون و نرم افزار برگزار می شود. جهت ثبت نام و دریافت اطلاعات مربوط به دوره‌های خصوصی با شماره 02166704429 تماس حاصل نمایید.

کارآموزان پس از اتمام دوره ها، علاوه بر دریافت گواهی نامه پایان دوره از مرکز آموزش آسان جی اس ام، در صورت تمایل از سوی آموزشگاه به سازمان فنی و حرفه ای برای شرکت در آزمون مربوطه معرفی می شوند.

بستن
مقایسه